Hakkımızda-2023-2024 KPSS-EKPSS-DGS-ALES Uzaktan Eğitim Kursları
Alfa Akademi Büyük Logo

ALFA AKADEMİ UZAKTAN EĞİTİM SİSTEMİ   [ Kuruluş: 1997 ]

1997 yılından beri eğitim faaliyetlerine kesintisiz olarak 2022 yılı sonuna kadar Ankara-Yenimahalle’de aynı adresinde devam eden Alfa Akademi, KPSS, DGS, ALES ve EKPSS hazırlık kurs programlarını sürdürmektedir. 2018 yılından itibaren ‘Alfa Akademi Uzaktan Eğitim Sistemi’ni hayata geçirerek sınavlara hazırlık konusundaki tecrübesini online ortama taşımış ve 2023 Ocak ayından itibaren %100 uzaktan eğitim anlayışıyla Antalya ilinde faaliyetlerine devam etmektedir. 

Alfa Akademi yüz yüze eğitimde başarısını kalite ve istikrarla kazanmıştır. Ankara’da ve Türkiye’de tanınan seçkin eğitici kadrosu, konforlu ve işlevsel fiziki mekanlar, öğrenciyle kurulan yakın ilişki ve özellikle atama-yerleştirme konularında kendini ispatlamış profesyonel rehberlik hizmetleri yıllardır binlerce öğrencimizin kursumuzdan memnun ayrılmasını sağlamıştır.

Alfa Akademi sınıf ortamında yakaladığı bu başarısını yepyeni bir alana taşıdı. Geleceğin bilgiyi aktarma metodu olacak ‘uzaktan eğitim’ modellerine farklı bir bakış açısıyla bir yenisini ekliyor. Bizim ‘Sana Özel Ders’ diye tanımladığımız bu yöntem, işinin ehli-tecrübeli hocalarımızın öğrencinin karşısına tam da öğrencinin belirlediği zamanda ve mekanda ama yeni bir sistemle çıkmasını amaçlıyor. Uzun ve özenli bir çalışma sürecinin sonucu olarak ortaya çıkan ‘Alfa Akademi Uzaktan Eğitim Sistemi’, yüksek görüntü ve ses kalitesi standardında, şematik anlatıma ve bilginin info-grafik eşliğinde estetik görsellerle sunumuna dayanıyor. Sakin ve huzurlu bir atmosferde bilginin daha hızlı iletimini ve sonrasında daha kolay tekrar edilmesini sağlıyor. Bilgiye ulaşmanın yorgunluğunu ve maliyetini azaltıyor.   

Amacımız, yıllardır kurumumuzda yakaladığımız başarı geleneğimizi sürdürürken, Alfa Uzaktan Eğitim Sistemi ile özellikle koşuşturmayla geçen kent yaşamında kursa gelmeye vakit bulamayan ya da sınıf ortamında derslere konsantre olamayan öğrenciler için alışılmış dershane formatı dışında yeni bir sınavlara hazırlık deneyimi sunmak ve yeni bir başarı hikayesi yazmaktır.

Alfa Akademi olarak biz, bugün sınavlara hazırlık sürecinizde yanınızda olmayı istiyor ve yarın da hayat boyu sürecek eğitim yolculuğunuzun her aşamasında sizlere eşlik etmeyi hayal ediyoruz. Bu hedefe ulaşmak için çalışmaya devam ediyoruz.    

 


   KURUMSAL
Bizi Takip Edin

Alfa Akademi YoutubeGri Alfa Akademi FacebookGri Alfa Akademi InstagramGri
   ALFA AKADEMİ


Alfa Akademi LogoGri
EĞİTİMDE 26. YIL
© Telif hakkı 1997-2022 ALFA Bilgi. Tek. Reklam Yay. San. Tic. Ltd.Şti. | Tüm hakları saklıdır. icerik
Alfa Akademi whatsapp numarası